• instagram ikon
 • google plus ikon
 • twitter ikon
 • facebook ikon
 • Greg S. Reid

  Greg S. Reid

  “Sevdiğin şeyi yaptığında ve yaptığın şeyi sevdiğinde başarıya ulaşacaksın, hem de hayatın boyunca,” diyor film yapımcısı ve motivasyon konuşmacısı Greg S. Reid. Greg S. Reid bir yazar, girişimci ve çeşitli başarılı kuruluşların CEO’sudur. Hayatını, başkalarının amaç dolu bir hayat bulma ve yaşama duygusunu tatmalarına yardımcı olmaya adadı. 35’ten fazla kitap yazmış olmasının yanı sıra, uluslararası üne sahip Pass It On ve Three Feet From Gold adlı filmlerin yaratıcısı ve yapımcısıdır.

  Greg’in eşsiz tarzı onu şirketler, üniversiteler ve yardım organizasyonları için aranan bir konuşmacı konumuna getirmiştir. NASCAR’ın başkanı Mike Helton Greg için, “Reid’in mesajı ilham verici ve canlandırıcı,” diyor. Topluma olan katkılarıyla Beyaz Saray’a kadar ün saldı ve eski başkan Bill Clinton, Greg’i yerel bir “Yol Gösterici” organizasyon aracılığıyla genç zihinleri şekillendirdiği için övdü. Reid’e yazdığı bir mektupta, Clinton şöyle dedi: “Kendi etkileyici katkılarınızla ... zamanınızı, yeteneklerinizi ve enerjinizi, insanlarımız için adadınız.”

  Yakın zamanda Napoleon Hill Vakfının CEO’su Don Green Greg’e, Napoleon Hill’in tarihte en çok satılan 20. kitap olan Zengin Düşün, Zenginleş de bulunan ilkelerini araştırma ve kapsamlı bir şekilde yazma görevi vermiştir.

  Ayrıca, Reid aynı zamanda tüm dünyada 50 milyonun üzerinde kitap satmış bir yayın ve dağıtım şirketi olan Executive Books’un yönetim kurulu üyesidir.

  Yazarın Yayınevimizden Çıkan Kitapları

  Altına Bir Metre Kala

  Altına Bir Metre Kala

  Sharon L. Lechter ve Greg S. Reid

  Diğer Yazarlarımızı da Görmek İster misiniz?

  Judith Williamson

  Judith Williamson

  Napoleon Hill

  Napoleon Hill

  David Cottrell

  David Cottrell

  John Fuhrman

  John Fuhrman

  John C. Maxwell

  John C. Maxwell

  © KREATİF YAYINCILIK 2019
  Kampanyalar ve Yeni Kitaplarımızdan Haberdar Olun

  7x24online.com