• instagram ikon
 • google plus ikon
 • twitter ikon
 • facebook ikon
 • David Cottrell

  David Cottrell

  David Cottrell, ülkenin en büyük yönetim ve liderlik kaynakları yayıncılarından biri olan CornerStone Leadership Institute’un Başkanı ve CEO’sudur. Liderlik alanında kıdemli bir otorite olan Cottrell, günümüzün en başarılı şirketlerinden birçoğuyla çalışmış, en yüksek performanslarına ulaşmaları için liderlere mentorluk/akıl hocalığı yapmıştır.

  Bir iş dünyası yöneticisi olarak, David, günümüz liderlerinin karşılaştığı engeller, hüsranlar ve sıkıntılarla baş etti. CornerStone’u kurmadan önce, Xerox ve FedEx’te liderlik pozisyonlarında bulundu ve iflas koruması prosedürü kapsamında olan bir şirketin başarılı dönüşümüne önderlik etti.

  Uluslararası arenada tanınan bir yazar, eğitimci ve konuşmacı olan Cottrell, televizyon programlarında da yer almış bir uzmandır ve liderlik felsefesi ile derslerini tüm dünyada 250,000’den fazla liderle paylaşmıştır.

  David, aralarında Monday Morning Mentoring, Monday Morning Choices, Monday Morning Motivation, The Nature of Excellence, Listen Up Leader ve Birdies, Pars and Bogeys: Leadership Lessons from the Links’in de bulunduğu 20’den fazla kitap yazmıştır.

  Yazarın Yayınevimizden Çıkan Kitapları

  Salı Sabahı Koçluğu

  Salı Sabahı Koçluğu

  David Cottrell

  Diğer Yazarlarımızı da Görmek İster misiniz?

  John Fuhrman

  John Fuhrman

  Burke Hedges

  Burke Hedges

  Les Giblin

  Les Giblin

  Joachim de Posada

  Joachim de Posada

  Marie Lena

  Marie Lena

  © KREATİF YAYINCILIK 2020
  Kampanyalar ve Yeni Kitaplarımızdan Haberdar Olun

  7x24online.com